Kalite Politikası

Global düşünüp lokal kararlar veren Kaya-Pen Plastik SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak;

Kalite Yönetim Sistemini, firma içerisinde çalışanlarımız, ortaklarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çevre, içinde yaşadığımız toplum ve teknoloji ortamında başarılı olmak için bitmek bilmeyen bir yolculuk olarak görmekteyiz.  

“PVC Kapı ve Pencere Aksesuarının Tasarım, İmalat ve Satışı”nı yapan firmamızda uygulanmakta olan tüm süreçlerin, uluslararası kalite düzeyinde gerçekleşmesi ve çalışanlarımızın katkılarıyla sürekli iyileştirilmesi, uygulanabilir şartların yerine getirilmesi, faaliyetlerimiz sırasında çevrenin korunması, üretmiş olduğumuz ürünlerin imalatını müşterilerimizin ekonomik ve teknik gereksinimlerine en uygun şekilde gerçekleştirilmesi, her koşul altında yüksek kalitede ürün ve hizmet verilmesi vazgeçilmez prensiplerimiz arasındadır.

İşletme sürecinin tüm aşamalarını bütünüyle kontrol altına almayı amaçlayan ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ’nin gereği olarak yüksek kalite ve verimlilik, düşük maliyet ve ürünlerin zamanında teslim edilmesi hedeflenmektedir.

Bu sistem performansını sürekli iyileştirmek için KALİTE POLİTİKAMIZLA;

  • Müşteri memnuniyetini her zaman Kalite Politikasının merkezinde tutmayı,
  • Bütün kalite faaliyetlerini müşteri odaklı yürütmeyi,
  • Teknolojik gelişmelerle, ürün kalitesini birleştirmeyi; gelişmeleri her zaman takip etmeyi,
  • Günümüzün vazgeçilmez kavramları olan kalite verimlilik ve zamanında teslim şartlarını her aşamada gerçekleştirmeyi ve müşteri şikâyetlerini en hızlı şekilde çözümlenmeyi,
  • Personelimize vereceğimiz eğitimlerle bilgi ve becerilerini arttırmayı, kalite bilincinin yaymayı,
  • Çalışan güvenliği öncelikli olmak üzere iş yeri güvenliğinin sağlamayı,
  • Bilimsel yöntemler kullanılarak ürün yelpazesinin genişletilip uluslararası pazarda söz sahibi olmayı taahhüt ederiz.