• Kaliteli ve hızlı çözümler sunar...

Elektrostatik Toz Boyama Hattı

KAYA-PEN bünyesinde bulundurduğu Toz boya fırınları, konveyörlü olup; giriş ve çıkıştaki hava perdeleri sayesinde, toz boya fırın boyunun tamamına yakın bir kısmında homojen bir hava dağılımı sağlamaktadır. Böylece boyanın yüzeylere daha iyi yapışması sağlanarak malzemede uzun ömür ve dayanım sağlanmaktadır.

KAYA-PEN, boya öncesi Alüminyum malzemeler üzerine uyguladığı kromatlama ile boyanın daha iyi yapışmasını sağlamakta ve malzemenin korozyon direncini arttırmaktır.

Makine Parkı;

• 2 adet Konveyör Hatlı Otomatik Boya Tesisi
• 1 adet Manuel Toz Boyama Kabini
• 1 adet Robotlu Kromatlama Tesisi

Biz Kimiz

Ticari serüvenimiz içerisinde edindiğimiz bilgi, tecrübe ve kalite anlayışı genel politakamız olmuş, bu anlayış ile 1997 yılında PVC pencere ve kapı aksesuarları üretimine başlamıştır.

E-Bülten Aboneliği

E-mail adresinizi sistemimize kaydedin, bizden haberiniz olsun.

Bu sitede yayımlanan her türlü yazı resim ve görsellerin tüm hakları Kaya-Pen Pls. San. ve Tic.Ltd.Şti.' ne aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.
scroll up

Kişisel verileriniz Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası’nı ve Aydınlama Metnimizi inceleyebilirsiniz.

Kabul Et Reddet