• Kaliteli ve hızlı çözümler sunar...

DUBAI – WINDOWS, DOORS & FACADES SHOW – 2016 FUARINDAYDIK

DUBAI – WINDOWS, DOORS & FACADES SHOW – 2016 FUARINDAYDIK

4 Ekim 2016 Salı

18 – 20 Eylül 2016 tarihleri arasında Dubai / B.A.E. de bu yıl ilki gerçekleştirilen KAPI, PENCERE VE CEPHE ÜRÜNLERİ FUARI ‘na katılım gösterdik.

Bu yıl 18 – 20 Eylül 2016 tarihleri arasında ilk kez gerçekleştirilen KAPI, PENCERE ve CEPHE ÜRÜNLERİ FUARI , yeni ürünlerimizi paylaşabildiğimiz ve sektörün ihtiyaçlarına daha yakından yardımcı olabildiğimiz fuar özelliği taşıyor.

Fuar süresince mevcut ve yeni müşterilerimiz ile buluşma ve KAYA-PEN’ in 2016 yılındaki yeniliklerini paylaşma fırsatı bulduk. Gelen ziyaretçiler KAYA-PEN ‘in yeni yatırımları hakkında da bilgilendirildi.

Yorumlar
Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum bırakabilirler.
Yorum başlığı:
Yorum:  
Biz Kimiz

Ticari serüvenimiz içerisinde edindiğimiz bilgi, tecrübe ve kalite anlayışı genel politakamız olmuş, bu anlayış ile 1997 yılında PVC pencere ve kapı aksesuarları üretimine başlamıştır.

E-Bülten Aboneliği

E-mail adresinizi sistemimize kaydedin, bizden haberiniz olsun.

Bu sitede yayımlanan her türlü yazı resim ve görsellerin tüm hakları Kaya-Pen Pls. San. ve Tic.Ltd.Şti.' ne aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.
scroll up

Kişisel verileriniz Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası’nı ve Aydınlama Metnimizi inceleyebilirsiniz.

Kabul Et Reddet