• Kaliteli ve hızlı çözümler sunar...

 

1977 yılında Babamız Sayın Merhum “Sami KAYA” tarafından Sinop’ta kurulan firmamız faaliyetlerine cam sektörü ile başlamıştır. Daha sonra kendini yenileyerek,1992 yılında PVC pencere ve kapı sistemleri imalatı sektörüne geçiş yapmıştır. Ticari serüvenimiz içerisinde edindiğimiz bilgi, tecrübe ve kalite anlayışı genel politikamız olmuş, bu anlayış ile 1997 yılında PVC pencere ve kapı aksesuarları üretimine başlanmıştır.

Bu alanda yapılan yatırımlar, teknolojik ve insan kaynaklı kurulan; Ar-Ge, Kalıphane, Alüminyum Döküm, Zamak Metal Enjeksiyon, Plastik Enjeksiyon, Preshane, Eloksal Kaplama, Elektrostatik Toz Boya Hatları, Kromatlama Tesisi ve Çinko Kaplama Tesisi ile KAYA-PEN Firması 15.650 m2’lik kapalı, 22.000 m2’lik toplam alanda, çevreye duyarlı bir entegre tesis olarak üretimini, 400’ü aşkın çalışan personeliyle sürdürmektedir.

 

Yeni yatırımlarına devam eden KAYA-PEN 2022 sonuna kadar 35.000 m2 kapalı, 47.000 m2 toplam alanda üretim yapmayı hedeflemektedir.

 

 

 

Biz Kimiz

Ticari serüvenimiz içerisinde edindiğimiz bilgi, tecrübe ve kalite anlayışı genel politakamız olmuş, bu anlayış ile 1997 yılında PVC pencere ve kapı aksesuarları üretimine başlamıştır.

E-Bülten Aboneliği

E-mail adresinizi sistemimize kaydedin, bizden haberiniz olsun.

Bu sitede yayımlanan her türlü yazı resim ve görsellerin tüm hakları Kaya-Pen Pls. San. ve Tic.Ltd.Şti.' ne aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.
scroll up

Kişisel verileriniz Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası’nı ve Aydınlama Metnimizi inceleyebilirsiniz.

Kabul Et Reddet