• Kaliteli ve hızlı çözümler sunar...

  Global düşünüp lokal kararlar veren Kaya-Pen Plastik SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.


Kalite Yönetim Sistemini, firma içerisinde çalışanlarımız, ortaklarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çevre, içinde yaşadığımız toplum ve teknoloji ortamında başarılı olmak için bitmek bilmeyen bir yolculuk olarak görmekteyiz.  

Kapsam : “PVC Kapı ve Pencere Aksesuarının Tasarım, İmalat ve Satışı”nı yapan Firmamızda uygulanmakta olan tüm süreçlerin, uluslararası kalite düzeyinde gerçekleşmesi ve çalışanlarımızın katkılarıyla sürekli iyileştirilmesi, uygulanabilir şartları yerine getirilmesi, faaliyetlerimiz sırasında çevrenin korunması, üretmiş olduğumuz ürünlerin imalatını müşterilerimizin ekonomik ve teknik gereksinimlerine en uygun şekilde gerçekleştirilmesi vazgeçilmez prensiplerimiz arasındadır.İşletme sürecinin tüm aşamalarını bütünüyle kontrol altına almayı amaçlayan ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ’NİN gereği olarak yüksek kalite ve verimlilik, düşük maliyet ve ürünlerin zamanında teslim edilmesi hedeflenmektedir. ISO 9001:2015 QUALITY CONTROL SYSTEM which controls all the stages of the production process ensures high quality and productivity, low production costs and delivery of products in a timely manner.

Bu sistemin performansını sürekli iyileştirmek için KALİTE POLİTİKAMIZ,


Müşteri memnuniyetini Kalite Politikasının merkezine oturtmak, 
Bütün kalite faaliyetlerini müşteri odaklı yürütmek,
Teknolojik gelişmelerle, ürün kalitesini birleştirmek; bunun her zaman takipçisi olmak,
Günümüzün vazgeçilmez kavramları olan kalite verimlilik ve zamanında teslim şartlarını her aşamada gerçekleştirmek ve müşteri şikâyetlerini en hızlı şekilde çözmek,
Tüm personeline kalite bilinci yaymak,
Personellerimize vereceğimiz eğitimlerle bilgi ve becerilerini arttırmak,
Çalışanların emniyetlerine öncelik vererek iş yerinin emniyetini sağlamak,
Bilimsel yöntemleri kullanarak ürün yelpazesini genişletmek ve uluslararası pazarda söz sahibi olmaktır.

 

Biz Kimiz

Ticari serüvenimiz içerisinde edindiğimiz bilgi, tecrübe ve kalite anlayışı genel politakamız olmuş, bu anlayış ile 1997 yılında PVC pencere ve kapı aksesuarları üretimine başlamıştır.

E-Bülten Aboneliği

E-mail adresinizi sistemimize kaydedin, bizden haberiniz olsun.

Bu sitede yayımlanan her türlü yazı resim ve görsellerin tüm hakları Kaya-Pen Pls. San. ve Tic.Ltd.Şti.' ne aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.
scroll up

Kişisel verileriniz Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası’nı ve Aydınlama Metnimizi inceleyebilirsiniz.

Kabul Et Reddet