• Kaliteli ve hızlı çözümler sunar...

KAYA-PEN olarak, en büyük değerimiz olan insan kaynağımıza teknik, organizasyonel ve bireysel gelişim ihtiyaçları da değerlendirilerek yatırım yapmak en öncelikli amaçlarımızdandır.

Odağımız; çalışanlarımızı bir üst pozisyona hazırlayacak, potansiyellerini ortaya çıkaracak, yetkinliklerini, teknik ve kişisel gelişimlerini destekleyecek, kurum strateji ve hedeflerine paralel eğitim planlamaları yapmaktır.

Eğitimler; teknik, yönetsel ve kişisel gelişim olmak üzere üç farklı alanda planlanmakta, takip edilmekte ve değerlendirilmektedir.

Biz Kimiz

Ticari serüvenimiz içerisinde edindiğimiz bilgi, tecrübe ve kalite anlayışı genel politakamız olmuş, bu anlayış ile 1997 yılında PVC pencere ve kapı aksesuarları üretimine başlamıştır.

E-Bülten Aboneliği

E-mail adresinizi sistemimize kaydedin, bizden haberiniz olsun.

Bu sitede yayımlanan her türlü yazı resim ve görsellerin tüm hakları Kaya-Pen Pls. San. ve Tic.Ltd.Şti.' ne aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.
scroll up

Kişisel verileriniz Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası’nı ve Aydınlama Metnimizi inceleyebilirsiniz.

Kabul Et Reddet